مشخصات فنی
پیشرانه
در بخش فنی، فونیکس آریزو 6 پرو از پیشرانه 1.5 لیتری توربو شارژ با قدرت 147 اسب بخار و گیربکس CVT 9 سرعته استفاده می کند که در هماهنگی کامل با یکدیگر عمل کرده و شتابگیری خوبی ارائه می دهد. در واقع، این ترکیب توازن خوبی بین سرعت، راحتی و ویژگی های اقتصادی ایجاد می کند.

 

 

 

امکانات رفاهی
آپشن های رفاهی
در زمینه آپشن های رفاهی نیز فونیکس آریزو6 پرو حرف های زیادی برای گفتن دارد. سیستم مولتی مدیا با صفحه نمایش 10.25 اینچی مجهز به مسیریاب همراه با قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات تلفن همراه، قابلیت شارژ بیسیم تلفن همراه، گرم کن صندلی برای هر دو سرنشین جلو، ترمز پارک برقی (EPB) و اتوهلدو سنسور نور از جمله امکانات رفاهی و کاربردی فونیکس آریزو6 پرو هستند.

 

در نمای جلو خودرو، فونیکس آریزو6 پرو نه تنها جذابیت های ظاهری نسل قبلی خود را که یکی از عوامل موفقیت آن در بازار بود را حفظ کرده، بلکه نظر پختگی و اصول طراحی هم کامل­تر شده و ظاهری خشن تر و البته شکیل تر و مدرن تر پیدا کرده است.

جلوپنجره خودرو از قبل بزرگ تر شده و با ظاهر خودرو بسیار هماهنگ شده است. خطوط سپر جلو طراحی اسپرت­تری پیدا کرده و چراغ های جلو هم به لامپ های پرقدرت LED مجهز شده اند. اما عقب خودرو جایی است که بیشترین و مفیدترین تغییرات را شاهد هستیم، جایی که استفاده از چراغ های جدید با طرح پیوسته خودنمایی می کند. علاوه بر چراغ های جدید، سر اگزوزهای دوگانه و دیفیوزر اسپرت در پایین سپر هم به جذابیت بیشتر در نمای عقب فونیکس آریزو 6 پرو کمک کرده اند و ظاهری عضلانی تر به این خودرو بخشیدند.

همیار راننده (ADAS)
رادار نقطه کور

 

رادار تعویض لاین

سیستم هشدار ترافیک جانبی